Nxerrjen e dhėmbėve pa dhimbje
Nxerrjen e dhėmbėve tė impaktuar
Operimin e infeksioneve dhe cistave dentare.
Plombimin (mbushjen)e dhėmbėve
Zėvendėsime protetike fikse dhe mobile.
Ura tė qeramikes dhe zirkonit
Mbjelljen-Implantimin e dhėmbėve me sistemin mė bashkėkohorė tė implanteve -Nobel Biocare

 

 

 

            

Kontakt Tel:

+381-390-320-859

+377-44 - 122-989

Adresa: Valon Mala Nr.16, Gjakove

 

SHALA-DENT

 

Shkenca dhe teknologjia ecin ēdo herė pėrpara, por tė pakėt janė njerėzit qė arrin tė ecin njė hap me zhvillimet shkencore. Mbase janė tė pakėt por kjo s’do tė thotė se ne nuk kemi njerėz tė tillė.

Stomatologu i specializuar nė Implantologji (mbjellja e dhėmbėve) nė Klinikėn e Kirurgjisė Orale ne Universitetin e Vjenės.

Qė ēdo herė tė jetė nė hap me kohėn dhe zhvillimet nė  lėmin e stomatologjisė Pashk Shala ka mbaruar trajnime profesionale edhe nė Cyrih, Bernė, Bazel, Monako dhe Las Vegas (USA).

Andaj s’ka vend mė pėr preokupime sa i pėrket shėndetit dentar. Kemi vendin e duhur ku tė drejtohemi pėr ēdo gj qė ka tė beje me dhėmbėt tonė.

Reklamat si  ,,Buzėqeshja ėshtė bukuria juaj,, mė nuk zėnė vend  ne faqen tonė. Kėtė ju e dini. Por nuk e dini se ēka krejt ofron kjo klinikė dentare.

Andaj pėr ēdo shqetėsim tuajin ne ju garantojmė trajtimin mė profesional qė mund tė ofrohet nė vendin tonė .

Shėrbime profesionale nga njeriu shumė profesional dr. Pashk N. Shala.

 

Klinika dentare  SHALA-DENT, ju mirėpret.