Nxerrjen e dhėmbėve pa dhimbje
Nxerrjen e dhėmbėve tė impaktuar
Operimin e infeksioneve dhe cistave dentare.
Plombimin (mbushjen)e dhėmbėve
Zėvendėsime protetike fikse dhe mobile.
Ura tė qeramikes dhe zirkonit
Mbjelljen-Implantimin e dhėmbėve me sistemin mė bashkėkohorė tė implanteve -Nobel Biocare

 

 

 

            

Kontakt Tel:

+381-390-320-859

+377-44 - 122-989

Adresa: Valon Mala Nr.16, Gjakove

 

Biografia

 

Stomatologu i specializuar nė Implantologji (mbjellja e dhėmbėve) nė Klinikėn e Kirurgjisė Orale ne Universitetin e Vjenės.

Qė ēdo herė tė jetė nė hap me kohėn dhe zhvillimet nė  lėmin e stomatologjisė Pashk Shala ka mbaruar trajnime profesionale edhe nė Cyrih, Bernė, Bazel, Monako dhe Las Vegas (USA).

Andaj pėr ēdo shqetėsim tuajin ne ju garantojmė trajtimin mė profesional qė mund tė ofrohet nė vendin tonė .

Shėrbime profesionale nga njeriu shumė profesional.

Dr.spec Pashk N. Shala.                                                       

 

 

 

 

 

 

 

Ēertifikata tė ndryshme